KONST / Litografier / Färglitografi 15935224
nr 1593 5224
Färglitografi
Chagall, ej signerad, färglitografi, 22x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x27 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:10:48
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr